Genel

Özel Laboratuvar Ankara

Ankara Özel Laboratuvar

Özel laboratuvar Ankara hastanelerden bağımsız olarak kurulan ve özellikle özel doktor muayenelerinde hastalığın teşhisi ve tedavisi amacıyla hizmet veren kurumlardır. Bu kurumlarda tıbbi ve klinik anlamda ihtiyaç duyulan her türlü test ve raporlama uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Talep edilen testler doğrultusunda insan vücudundan temin edilen materyallere ilişkin biyolojik, mikrobiyolojik, sitolojik, patolojik, hematolojik, biyolojik ve immünolojik farklı birçok inceleme gerçekleştirilmektedir.

Özel laboratuvar Ankara denildiğinde sektörün öncü kurumlarından birisi olarak Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı hizmet vermektedir. Laboratuvar bünyesinde yüksek donanımlı ekipmanlarla birlikte her biri alanında uzman deneyimli bir ekip görev almaktadır. Talep edilen testler doğrultusunda hızlı, doğru ve güvenilir sonuçlar bu merkezde yapılmaktadır.

Özel Laboratuvar Hizmetleri

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı Ankara’da faaliyet gösteren özel bir laboratuvar olarak eğitimli ve uzman kadrosu ile geniş bir kapsamda hizmet sağlamaktadır. Tüm laboratuvar hizmetleri farklı ana bölümlerde ele alınırken her bir ana bölüm kendi içerisinde farklı birçok testi ve uygulamayı içermektedir.

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı hizmetleri denildiğinde yüksek teknolojili ekipmanlarla sunulan hizmet içerikleri şöyle sıralanmaktadır;

  • Seroloji testleri
  • Klinik biyokimya testleri
  • Hormon testleri
  • Hemogram testleri
  • Gıda intoleransı testi
  • Panel testleri
  • Check-up panelleri
  • DNA testleridir.

Bu testlerin her biri uzman hekimler ve uzman bir kadro kontrolünde hastalardan alınan materyallerin gerektiği şekilde incelenerek Bir rapor halinde sonuçlandırılması sağlanmaktadır.

Özel Laboratuvar Ankara

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı Ankara’nın öncü özel laboratuvarlarından birisi olarak tıp dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip eden bir kurumdur. Son teknoloji ile çalışan ekipmanlar ve uzman ekiplerin de desteğiyle her zaman hızlı ve güvenilir bir teşhis desteği sağlanmaktadır.

Özel laboratuvarlar sağlık sektörünün en önemli hizmet alanlarından birisidir. Bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde çalışan ve her zaman en doğru yöntemleri uygulayarak yapmış olduğu işin sorumluluğunu taşıyan özel laboratuvarlar teşhis ve tedavi sürecine çok önemli bir katkı sağlamaktadır.

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı sunmuş olduğu özel laboratuvar hizmetleriyle hem bireysel hem de kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Çoğunlukla özel doktor muayenelerinde ihtiyaç duyulan bireysel testlerle birlikte klinik ve muayenelere, hastane ve diğer laboratuvarlara da geniş kapsamda destek verilmektedir.

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı Hizmetleri

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı bünyesinde her yaş grubundan hastalar için kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlanmaktadır. Uluslararası bir kalite kontrol kuruluşuna üye olan kurumda her zaman hızlı ve isabetli sonuçlar elde edilmektedir. Bilmediğiniz ve henüz farkında olamadığınız sağlık sorunlarınızın erken dönemde teşhis edilebilmesi ve tedavi sürecini kolaylaştıran bilmesi için check-up dahil olmak üzere birçok testin güvenli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Ankara Yüzüncü Yıl Hastaneleri Laboratuvarı her zaman hijyenin en üst düzeyde sağlandığı ve güven duyulan bir kurum olarak donanımlı hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir