ANKARA LABORATUVAR

YÜZYIL ANKARA LABORATUVAR

Ankara’da laboratuvar hizmetlerinde öncü olan Yüzyıl Ankara Laboratuvar, deneyimli ve uzman kadrosu ile bilimsel uygulamalarını günümüz sağlık sektörüne taşıyarak hızlı, güvenilir ve en doğru laboratuvar sonucunu alabilmek için Ankara’da Laboratuvar hizmetleri vermektedir.

Ankara Yüzyıl Laboratuvar, üyesi olduğu uluslararası kalite kontrol kuruluşu olan Oneworld Accuracy ile laboratuvarlarda çalışılan tüm testlerin doğruluğunu test ederek sonuçların en üst düzeyde kontrol edilmesini sağlar.

Birçok özel doktor muayenehanelerine Ankara’da Laboratuvar Hizmeti veren Yüzyıl Laboratuvarı Hemogram Testi, Sedimantasyon Testi, Biyokimya Testi, Hormon Testi, Koagülasyon Testi, İdrar Testi, Alerji Testi, Vitaminler, Cinsel yolla bulaşan hastalıklara yönelik testler (HbSAg, HCV, HIV, VDRL vb..) gibi birçok testi başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Bebek ve çocuklar için kan alma işlemlerinde özel eğitimli, uzman kadrosu ile ailelerin yanında yer alarak hizmet verilmektedir. Ankara Yüzyıl Laboratuvarı gizliliğe önem vermektedir. Tahlil sonuçları ve verilen diğer tüm hizmetler ve sonuçları gizli tutulmaktadır.

Ankara’da tahlil için alınan tüm örnekler analiz öncesi ve sonrası uygun koşullarda korunmaktadır norsewood casino. Kan örnekleri raporu verildikten sonra, bir hafta süreyle uygun şartlarda saklanmaktadır.

Ankara Yüzyıl Laboratuvarları ile evde ve iş yerinde kan alma hizmeti de sunmaktadır. Evde kan alma hizmetimizden yararlanmak için laboratuvarımızı arayabilir veya iletişim formunu doldurarak randevu talep edebilirsiniz.

Ankara laboratuvar hizmetlerinden siz nerede olursanız olun yararlanmak için 1 gün önceden randevu almanız yeterli olacaktır.

kurumsal-ankara-laboratuvar-yuzuncuyil